Şartlar, Koşullar ve Gizlilik Politikası

  • Web sayfamız üzerinden yapacağınız siparişlerin gerçekleşebilmesi için kişisel bilgilerinizi www.brandno35.com üzerine girmeniz gerekecektir. Üye olmadan sipariş yapma hakkınız olduğu gibi kişisel bir hesapta oluşturabilirsiniz.
  • www.brandno35.com üzerinde belirteceğiniz bilgiler hiçbir şekilde 3. şahıs ve kuruluşlarla paylaşılmamaktadır. Web sitemizde sadece siparişlerin tamamlanması, ürünlerimizin tanıtımı, kampanya ve duyurularımız için gereken bilgileri talep etmekteyiz.
  • Tanıtım, duyuru ve kampanyalarımızı e-mail, sms ve whatsapp grupları ile gerçekleştirmekteyiz. Üye olmanız durumunda bunları kabul etmiş sayılırsınız ancak bize bilgi vermeniz dahilinde sms ve whatsapp listemizden çıkışınız sağlanacaktır. Sms lerimizde ayrıca kendi rızanız ile çıkış yapabileceğiniz bir link sizler ile paylaşılmaktadır.
  • Gizlilik politikamız gereği siz değerli Brand No. 35 kullanıcılarının bilgileri kendimize ait sunucumuzda saklanmaktadır. Bu sunucuya bizden başka kimse erişim sağlayamamaktadır.